Ballina / Teknologji / Folni sigurt me celularin tuaj me këto pajisje!

Folni sigurt me celularin tuaj me këto pajisje!

Keni dëshiruar ndonjeherë, se përveq celularëve të menqur, bashkë me të të keni edhe një paisje që do t’ua lehtësonte përdorimin e celularit tuaj.
Ju ftojmë ta shikoni videon, e cila ju jep më shumë për të kuptuar se për çfarë bëhet fjalë, disa teknika kjo e cila do të ju ndihmonë që edhe kur jeni duke përgaditur në kuzhinë, duke vozitur, duke bërë banjë, si dhe nëse ndodheni në shumë situate tjera, ta përdorni celularin tuaj.

Rreth promo

Komentoni

Email adresa juaj nuk është publikuar.Fushat e kërkuara janë mbushur *

*

Dil në fillim
promo.infosite.alpromo.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar