Ballina / Teknologji / Nga tani krejt çfarë ju duhet mund ta gjeni n’xhep
Nga tani krejt çfarë ju duhet mund ta gjeni n’xhep

Nga tani krejt çfarë ju duhet mund ta gjeni n’xhep

Nga tani e të gjitha informacionet që ju duhet për lokalet, klubet, ngjarjet , shfaqjet dhe filmat në komunën e Prishtinës mund t’i merrni n’xhep.
Ku ka me mire se të kërkosh diçka dhe ta gjesh në pajisjen të cilën veç e keni n’xhep?! Aplikacioni i ri n’xhep e ofron këtë mundësi.
Aplikacioni më i ri, krijuar nga Milot Shala i quajtur “n’xhep” ju ofron mundësinë e informimit për lokalet menytë e tyre, klubet, ngjarjet , shfaqjet dhe filmat.
Tash është shumë më e thjeshtë, vetëm kërko n’xhep!
Ju mund ta shkarkoni aplikacionin ne App Store dhe Google Play.

Rreth promo

Komentoni

Email adresa juaj nuk është publikuar.Fushat e kërkuara janë mbushur *

*

Dil në fillim
promo.infosite.alpromo.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar